MOTERIS TURI BŪTI MOTERIŠKA IR ĮSPŪDINGA

antradienis, gruodžio 30, 2014 VAI VAI magazine 0 Comments

moterys

Kuri moteris nemėgsta blizgučių? Bet kokia forma, bet kur, ir tai nebūtinai turi būti žvyneliai! Kokie dabar laikai! Parduotuvės pilnos žėrinčių papuošalų ir aksesuarų. Galime tapti vakaro žvaigždėmis, puošmena šalia vyro, o sau - ryškiausia moterimi tarp visų kitų dailiosios lyties atstovių. Mes galime išsiskirti.

Iš kur tas troškimas žėrėti lyg metalo spalvos žvynelis? Iš noro kas dieną turėti po švente, gyventi ryškiai ir nenublankti pilkoje kasdienybėje. Ar pastebėjote, kad lietuviai nešioja beveik vien juodas striukes? Kodėl? Turbūt dėl to, kad tai komforto spalva; ji maskuoja, saugo nuo purvo, nors kitavertus yra labai nyki. Ar ji pakelia nuotaiką? Ne. Tik nepainiokime striukių su juodos spalvos klasikine apranga - juoda maža suknelė, vyriški smokingai ir juodi Louboutin bateliai, bei begalė kitų – tai neblėstanti klasika, aukštosios mados istorija. Juoda striukė šiuo atveju yra tarsi priedanga jaustis neišsiskiriančiai, gatvėje likti nepastebėtam, neatpažintam.

Rekomenduoju pažiūrėti serialą ,,Seksas ir miestas" (angl. Sex and The City). Man nėra jauku tarti šį pavadinimą žmonėms, su kuriais nesieja draugiški santykiai, tačiau manau esminė žinutė, kurią siekiama perteikti šiame seriale - visada išlikti moterimi, t.y. būti moteriška. Nereikia slėpti savo kūno šarvuose, kurie slegia; nereikia slėpti nuostabių minčių po drabužiais, kurie neatspindi Jūsų gražaus vidaus! Visi šie ,,nereikia" matomi minėtame seriale, kuris moko būti gražiausia ir žavingiausia sau, savo vyrui bei aplinkiniams. 


moters ivaizdis

Nors serialas gali atrodyti lėkštas ir vulgarus, iš tiesų kiek gyvenimiškos tiesos jame yra! Jei Jums trūksta pasitikėjimo savimi, pažiūrėkite bent vieną serialo sezoną ir užsirašykite svarbiausius pastebėjimus. Raginu atkreipti dėmesį į pagrindines veikėjas, į tai, kaip jos save pateikia ir kaip pribloškiančiai, įspūdingai jos atrodo. Jos žino, kad visada yra malonu nudžiuginti kito žmogaus akį savo nepriekaištinga išvaizda.

Todėl rytojui, artėjant Naujiesiems Metams, mes, VAI VAI komandos moterys, norime palinkėti visoms moterims išskirtinumo - ne tik išvaizdai, bet ir patiems Naujiesiems metams - kad jie būtų išskirtiniai, blizgantys! 2015 metais jauskitės moteriškai, rafinuotai ir stilingai. Lai Naujieji būna brandūs, bet tuo pačiu ir pašėlę, kupini aistros, šviesių spalvų ir žėrinčios šypsenos! O Jūsų vyrai te būna laimingi tokių ypatingų damų draugijoje!

Viktorija

Nuotraukos: Viktorija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: