TINKLARAŠČIŲ MOTERYS

šeštadienis, gruodžio 13, 2014 VAI VAI magazine 0 Comments

vai vai komanda
Šių dienų komunikacija internete žvilgteli net į slapčiausius mūsų gyvenimo stalčius. Tinklaraščių guru mums prasitarė, jog reikia tapti artimesniam savo skaitytojui, reikia jam apsinuoginti, kad taptum įdomus. Ne paslaptis, kad asmeninio gyvenimo archyvai - vienos geidžiamiausių tinklaraštininkų temų. VAI VAI moterys neatsilieka nuo jų ir apsinuogina prieš Jus.

Ką reiškia tinklaraščio rašymas? Šiandien jau galiu tai įvardinti – tai žurnalas, naujienų media, prilygstanti žinomiems naujienų portalams. Tinklaraštis nebėra tik ta vieta, kur gali perskaityti, ką nuveikė tavo sekamas žmogus. Tinklaraščiai įsikūnija į naudingos informacijos šaltinius. Tai receptų knygos, patarimų skiltys, gražaus gyvenimo must have tendencijos, nuotraukų galerijos ir tt. Todėl metas būtų tinklaraščius pradėti vertinti kaip priemonę, kuri teikia apčiuopiamą naudą, įkvepia skaitytojus.

Mūsų VAI VAI komanda susibūrė iš tinklaraštininkių, kurias Jūs jau galėjote būti kur nors spėję pastebėti, pažinoti, apie jas būti skaitę. Kiekviena iš mūsų turi savo tinklaraščio misiją, kuri kartais perauga į darbą. Mes visos žinome, kiek mums davė tinklaraščio rašymas, nes be rašymo - nebūtume susitikusios ir tapę tuo, kuo esame šiandien - bendramintėmis. 

Šiek tiek apie tai, kuo šiuo metu gyvename ir kvėpuojame…

Trečiadienį turėjome eilinį VAI VAI susitikimą. Nors jame dalyvavome tik trise - visos nusiteikę entuziastingai, įkaitusiais skruostais. Sugeneravome tiek šaunių idėjų apie savo ateities planus, kad regis nuo mūsų pašnekesių, Ikea nervingai siūbavo į visas puses. 

vai vai komanda


Tikiu, kad jei nori ko nors pasiekti, turi apie tai kalbėti, tokiu būdu atsiras bendraminčių, kurie trokšta to paties, nors vieni nepajėgia ar nedrįsta to įgyvendinti. Todėl Rūta, aš ir Sigita nusprendėme tikėti stebuklais, siekti savo svajonių ir džiaugsmingai stebėti, kaip jos pildosi. Ruduo/ žiemos pradžia mums trims - ypatingas metas, todėl ir švenčiame jį iškėlusios karšto vyno taures! Mes - už gyvenimo šventę, už norų išsipildymą, juk aplink tiek nuostabių žmonių, padedančių įgyvendinti troškimus.

Vakar buvome su komanda (Rūta, aš, Sigita ir Erika) PENKETŲ konferencijoje. Klausėmės Ramunės Tumasonytės, Beatos Tiškevič-Hasanovos ir Rūtos Kiškytės pranešimų apie tai, „Kas blogai su blog’ais? arba Tinklaraščiai 2.0“, „MY EXP“ ir „Moksliškai įrodyti patarimai kuriantiems“.

Kilo daug minčių, pamąstymų apie dalijimąsį turiniu: “,dalini dalini, o kaip nemažėja, taip nemažėja"…Kitaip tariant, tik kuriantys žmonės įvertina kito žmogaus indėlį į kūrybos darbą. Turime nešti vertę kitiems savo gaminiais/ produktais, išsakytais žodžiais, turime argumentuoti tai, kas mums patinka ir nebijoti reikšti savo nuomonės.

Po šios konferencijos man vis sukosi galvoje ši citata: ,,kurk santykius, o ne turinį". Tiesa, šią gražią mintį kiek pakeisčiau į: ,,kurk santykius, prasmingą turinį ir būk nuoširdus". Todėl kituose įrašuose papasakosiu Jums apie kiekvieną mūsų komandos narę, kad žinotumėte kokios nuoširdžios mes esame ir kaip trokštame sukurti šiltus santykius su savo skaitytojais.

Viktorija

Nuotraukos: Rūta


Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: