WOMEN'S POWER

sekmadienis, gruodžio 07, 2014 VAI VAI magazine 0 Comments

komanda

Trečiadienį mane šildė mintys apie moterų jėgą. Atrodo, lyg tądien būtų buvusi moterų diena. Su kuo besusitiktum, su kuo bekalbėtum, visos buvo silpnosios lyties atstovės. Tą rytą kartu su Rūta susitikome su dar 4-iomis būsimosiomis kolegėmis. Iš viso mūsų VAI VAI’iškų moterų dabar yra 6, o tai – the power of women tinklaraštininkių ir fotografių šešetukas.

Gruodžio 3 dieną prie mūsų komandos prisijungė dar viena super moteris. Pirmos entuziastės, projekto iniciatorės buvo Rūta ir aš. Vėliau pasikvietėme Jorigę ir Ingridą, po to atėjo į pagalbą Sigita ir pagaliau trečiadienį susipažinome su Erika.

Geriausia moterų šutvė - tai VAI VAI komanda, susibūrusi iš puikių, gabių moterų, galinčių nuversti kalnus, o svarbiausia - įkvėpti veikti, pasitikėti savimi ir nenustoti tobulėti. Susitinka mūsų komanda jau kitą trečiadienį. Rengsime didelį, gražų projektą, kuriame suguls mūsų vėjavaikiškos mintys ir rimtos pasakos.

Viktorija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: