KAIP ŠVĘSTI GYVENIMĄ?

trečiadienis, sausio 14, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

šventė

Atėjo ramios dienos - kai nebėra ką švęsti. Galbūt kiek net nublanksta kasdienybės žavesys… Galima vadintis tinginiais, tais, kurie neturi pinigų ar tais, kurie neturi draugų, bet tai netiesa. Verčiau viską suverčiame aplinkai, nei prisipažįstame, kad nemokame švęsti gyvenimo.

Kalbu ne apie puotą ar gimtadienį, gyvenimą švęsti reikia dėl žmonių, tų, kurie įneša į mūsų kasdienybę lemtingų ir ypatingų pokyčių. Kartais esame nedėmesingi mus supantiems žmonėms, todėl padarykime jiems šventę ir kartu pasidžiaukime mūsų nūdiena.

VAI VAI moterys nepraleidžia progos suvalgyti gabalėlio pyrago, sudainuoti ,,ilgiausių metų" ir patapšnoti viena kitai per petį, ištarus: ,,Tu nuostabi!". Jei širdyje kirba tai, ką norėtumėte paminėti ar aptarti savo bendraminčių tarpe - pirmyn! Iškelkite aukštai, virš Jūsų įsivaizduojamų karūnų, kavos puodelius ir džiaukitės tuo, ką į Jūsų gyvenimą atpūtė likimo vėjai. Visos geros naujienos vertos būti aptartos artimųjų rate, todėl jas reikia įprasminti ir padėkoti visiems, kas prie jų prisidėjo. Nepraleiskite Jūsų pažįstamų žmonių švenčių, išnaudokite jas akiračio plėtimui, naujų pažinčių mezgimui ir gražiausių akimirkų pajautimui. Visada nusiteikite, kad einate į ypatingą gyvenimo šventę!

šventė

Kas paverčia šventę ypatinga? Visų pirma, tai nuotaika, tiksliau - iš anksto užprogramuota mūsų būsena, kuri leidžia arba pasidžiaugti švente, arba tempia mus namo, į komforto zoną. Niekada negalvokite apie šventės procesą iš anksto, t.y. vykite šalin mintis, kurios sakytų: ,,o kas ten bus, o jeigu nepatiks, o jeigu nebus apie ką kalbėti, o jeigu nesutiksiu pažįstamų, o jeigu bus nuobodu, o jeigu nežinosiu kur dėti rankas, ir ką, jeigu aš ten būsiu negraži?".

Einant į šventę visada reikia vadovautis viena nuostata: ,,aš nuostabi". Po šiuo apibūdinimu nėra pagyrūniškos moters, tokius žodžius ištaria tik ta, kuri geba džiaugtis žmonėmis, įvykiais ir savimi. Tai moteris, kuriai nereikia taip dažnai priminti, kokia ji ypatinga, nes ji pati sau sukuria tokią nuotaiką. Tai stipri moteris, tikinti savo jėgomis; žinanti, ko jai reikia ir kaip viso to galima pasiekti. O svarbiausia, ji moka švęsti gyvenimą!

Todėl sausį kviečiu aplankyti kuo daugiau miesto švenčių, pasinaudoti proga ištrūkti į įdomius renginius, pasimatyti su draugais ir pasidalinti su jais savo pasiekimais. Galų gale, skatinu susikurti patiems sau šventę – ką darysime ir mes, VAI VAI komanda. Mes švęsime gyvenimą mūsų komandos narių apsuptyje, dėkosime už buvimą šalia, už tai, kad atradome viena kitą ir kad galime kartu Jums rengti nuoširdžius, neregėtus ir iki šiol dar nepajaustus dalykus. Su!

Viktorija


Nuotraukos: under a creative commons license

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: