UŽKULISIAI - REDAKTORIŲ FOTOSESIJA

trečiadienis, sausio 21, 2015 VAI VAI magazine 1 Comments

redaktorių foto

Kodėl kartais su nekantrumu laukiate išauštant naujos dienos? Galbūt dėl to, jog būna dienų, kurias sunku ištverti, o gal kita diena žada ypatingų, nuostabių dalykų?.. Mes su Rūta labai laukėme penktadienio dėl bendros išdaigos, dėl pasakiškų keksiukų ir nuostabiosios Vaidos bei jos gebėjimų įamžinti mums brangias akimirkas.

Tą dieną pasirinkome mūsų būsimojo žurnalo redaktorių fotosesijai. Dėl tam tikrų aplinkybių fotosesija turėjo įvykti gerokai anksčiau nei planavome, tad teko veikti operatyviai, bet rezultatu likome nenusivylusios, mums jis - tobulas! Mintyse regėjome žurnalo viziją, žinojome, kokių norime spalvų ir nuotaikos, tad fotografei Vaidai puikiai pavyko mus pajausti ir su kaupu įgyvendinti mūsų lūkesčius.

Fotosesijos metu Vaida pasakojo, kad kartais nėra lengva dirbti su žmonėmis... Dauguma kelia aukštus reikalavimus nuotraukų kokybei – tikisi, kad retušuodamas nuotraukas fotografas iš paprastų žmonių sukurs nepriekaištingos išvaizdos modelius.

O gal tai kartais kaip tik gerai? Galbūt gyvenant kompleksuotoje visuomenėje tobulos nuotraukos truputį pakelia savivertę? Kitavertus, jos gali daryti blogą įtaką supratimui apie natūralų grožį - pradėsime vaikytis žurnaluose pozuojančių modelių kūno linijų, putlių lūpų ar tobulai lygios veido odos...

Todėl nutarėme - mūsų žurnale neišvysite modelių, jais būsime mes – žurnalo komandos narės. Paliekame viską vertinti Jums, o mes širdingai dėkojame mūsų Vaidai už puikiai praleistą laiką ir nuostabų darbą!

Viktorija

Nuotrauka © VAI VAI Vaida iš Don't Tell Anyone

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

1 komentaras: