FILMO REKOMENDACIJA: Breakfast at Tiffany's

šeštadienis, vasario 28, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

„Breakfast at Tiffany's“ su žaviąja Audrey Hepburn – kaip tik žiemos pabaigai ir klasiškai pavasario pradžiai. Kas gali būti geriau už svaigius šeštojo dešimtmečio vakarėlius ir meilės paieškas Niujorke? 

šeštadienio filmas - Breakfast at tiffany

Žvelgdamos į pagrindinę filmo heroję Holly Golightly, galėtume atrasti nors mažytę dalelę savęs. Kiekviena turime savitą gyvenimo filosofiją, kiek neįprastus pomėgius, chaotišką ir tik mums suvokiamą tvarką namuose, netikrus gyvenimo kompanionus ir slaptą norą įsimylėti. Holly vos tik pasitaikius progai ištekėtų už milijonieriaus, kuris ją apibertų deimantais iš „Tiffany‘s“, tačiau kol kas jai draugiją palaiko tik ryžas bevardis katinas. 

Sunku įsivaizduoti, kad mūsų namuose snaudžiantys minkšti ir pūkuoti draugai neturėtų vardų, tiesa? Tačiau Holly vadovaujasi filosofija, jog mums niekas nepriklauso, o tuo pačiu ir mes niekam nepriklausome, tad ji neturi jokios teisės suteikti katinui vardo. Katinas yra tik katinas, net jei jis ir aktyviai dalyvauja visuose namuose rengiamuose vakarėliuose; rytais žadina šeimininkę, kai įkyriai zvimbia durų skambutis, o už durų rikiuojasi įžūlūs gerbėjai iš praūžusio vakarėlio arba savo draugiją siūlo naujasis kaimynas Paul‘as.

šeštadienio filmas - Breakfast at tiffany

Holly ir Paul‘as kartu leidžiasi į nuotykius Niujorke. Vyro ir moters draugystė visuomet buvo vertinama skeptiškai – nors vienas iš jų tikrai įsimylės. Natūralu, kad Paul‘as pasiduoda natūraliam moteriškam žavesiui ir naivumui. Įsimylėti tokią romantišką ir paslaptingą nutrūktgalvę lengva. Tačiau kaip pažadinti merginoje norą mylėti? Juk mylėti, anot Holly, reiškia patupdyti ir uždaryti kitą žmogų narvelyje. 

Vengdamos ir bėgdamos nuo nepageidaujamų jausmų, mes pačios uždarome save saugiame narvelyje. Tačiau kažkur giliai širdyje trokštame, kad kas nors atvertų narvelio duris ir įleistų nors šiek tiek svaiginančios meilės. Juk įsimylėti pavasarį - dieviškai žavu! Monika
Nuotraukos: kadrai iš filmo

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: