UŽKULISIAI - PASIMATYMAS SU JUODASIS KAROLIUKAS

pirmadienis, vasario 02, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

interviu su Juodasis Karoliukas

Sausio 30 dieną kartu su žurnalo kolegėmis Aurelija ir Vaida turėjome skubėti į susitikimą su Viktorija Bugajenko -viena iš ,,Juodasis Karoliukas" (trump. JK) studijos įkūrėjų.

 ,,Juodasis Karoliukas" - tai daugiau negu dizaino studija, tai vieta, kuri tapo ,,namais" jos įkūrėjams - Juliui ir Viktorijai. Galima sakyti, jog tiek pavadinimas, tiek pats drabužių kūrimas prasidėjo nuo meilės. Dar nesu sutikusi žmonių, kurie būtų tokie nepaprastai nuoširdūs ir atsidavę savo veiklai.

Kiekvieną kartą atėjus pas Viktoriją ir Julių į svečius, nesinori išeiti, nes jų kūrybingoje erdvėje gausu jausmų ir gerų emocijų. Taip nutiko ir penktadienį - tik įžengus į JK studiją, Viktorija mus pasitiko plačiai šypsodamasi, vaikščiodama po studiją savo kurta suknele. Viktorija mus stipriai apkabino - kad kiekvienas žinotų, jog čia yra labai laukiamas.

Kokiu tikslu mes pas ją aplankėme? Norėjome išgirsti jos gyvenimo istoriją apie Juodąjį Karoliuką, meilę ir kiekvieną smulkmeną, kuri jos gyvenimą padarė laimingu. Pasak Viktorijos, ji absoliučiai nieko nenorėtų keisti, dėl nieko nesigaili, nors turėjo daug ko atsisakyti prieš pradėdama savo veiklą... Jos istorija žavi, užburianti ir stipriai motyvuojanti, bei įkvepianti!  

Klausiausi Viktorijos ir galvojau - kaip gera žmonėms, kurie įsidrąsina ir imasi veiksmų gyvenime! Ar Jūs įsivaizduojate, kiek laimės suteikia dirbti tai, kas patinka, dėl ko kartais jauti malonią priklausomybę? Užtenka tiems žmonėms pažvelgti į akis ir supranti, koks nuostabus jausmas apima išsipildant svajonėms ir siekiant naujų tikslų vardan savo idėjos...

Pažadu, kad susipažinsite su Viktorija ir jos gyvenimo draugu Juliumi žurnale, skiltyje Sėkmės Istorijos. Esu tikra, kad perskaitę mūsų parengtą straipsnį apie Juodąjį Karoliuką, būsite motyvuoti veikti ir gyventi taip, kaip svajojate!

Viktorija

Nuotrauka © VAI VAI Vaida iš DON'T TELL ANYONE

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: