FILMO REKOMENDACIJA: LOVE AND OTHER DISASTERS

šeštadienis, kovo 21, 2015 VAI VAI magazine 1 Comments

love and other disasters

Mūsų redakcijos merginos žiūri filmus, kuriuose veiksmas vyksta, pavyzdžiui, Vogue redakcijoje (profesinis smalsumas)! Tačiau žiūrime ne tik į tai, kaip dirba garsiosios įstaigos, bet ir kaip rutuliojasi veikėjų gyvenimai, kaip atrodo redaktorės asistentė, kur ir su kuo ji gyvena.

love and other disasters
Šį šeštadienį siūlome nuotaikingą, moteriškai žavų ir ryškų filmą – Meilė ir Kitos Nelaimės (angl. Love and Other Disasters) (2007). Įsimintiniausia šiame filme - pagrindinė veikėja, kuri gali būti viena iš mūsų. Ji tarsi įkvėpimo šaltinis, kuriame sukaupti visi geri dalykai – išvaizda, stilius, vėjavaikiškumas, optimizmas ir seksualumas. 


Pažiūrėjusi šį filmą, tapau tolerantiškesnė, kadangi jame parodomi tos pačios lyties žmonių santykiai. Taip pat tapau romantiškesnė, nes Jacks – asistentės redaktorė - yra gėrio įsikūnijimas, ją įsimyli kone kiekvienas! Taip pat, susimąsčiau apie savo garderobą – kad man reikia spalvų! Net į kirpčiukus atkreipiau dėmesį, o ką jau kalbėti apie tos veikėjos namus – loftą!

love and other disasters

Filmo smulkmenos nuostabios, o pati istorija graži, juokinga ir netikėta. Pamatysite, kad po filmo susimąstysite apie save, savo vyrus, drauges, nes jis apie tvirtą draugystę ir gražius santykius! 

Filmo pagrindinė veikėja dirba redakcijoje, pilnoje iššūkių, tačiau puikiai sutaria su savo draugais ir bando jiems pagelbėti. Vienam draugui padeda surasti vyrą, kurį jis įsimylėjo viešbučio priimamajame, draugei padeda ištverti eilinį išsiskyrimą su meilužiu, o kolegei padeda atsikirsti įnoringam fotografui dėl jo sunkaus būdo.

love and other disasters

Tačiau vieno ji nenuspėja – kad ją įsimyli vyras, kurį ji laiko gėjumi.  Jis jai sekioja iš paskos, o ji perša jį savo draugui tol, kol po dieviško tango jie pavargę atsigula pailsėti kartu ir jis atskleidžia jai savo jausmus.... Ji padeda visiems, tik ne sau... Jei norite šiandien džiaugsmo ir grožio akims, pažiūrėkite šį filmą, nes aš jau jį peržiūrėjau daugybę kartų! 


Viktorija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

1 komentaras:

  1. Jau žinau, ką veiksiu ryt pavakare!
    http://biteboo.blogspot.dk/2015/03/whats-in-my-bag.html

    AtsakytiPanaikinti