FILMO REKOMENDACIJA: MIDNIGHT IN PARIS

šeštadienis, kovo 28, 2015 VAI VAI magazine 1 Comments

Ar kada nors pagalvojai, jog gimei ne tame istoriniame laikotarpyje? To meto mados, kultūra, architektūra, vakarėliai – viskas atrodo žaviau ir svajingiau negu dabar? Nesijaudink, Tu ne viena tokia svajotoja. Jeigu bent kartą svajojai įsėsti į laiko mašiną ir nukeliauti į 1920-ųjų Paryžių, Vudis Alenas pasiruošęs Tau padėti.

vidurnaktis Paryžiuje filmo rekomendacija

Filmo „Vidurnaktis Paryžiuje“ (angl. „Midnight in Paris, 2011),  veiksmas vyksta šiais laikais. Tačiau kartu su pagrindiniu herojumi rašytoju Džilu galėsi vidurnaktį įsėsti į seną „Peagot“ automobilį ir persikelti laiku į nepakartojamą antrojo dešimtmečio Paryžių. Siautulinguose vakarėliuose galėsi pabendrauti su Skotu ir Zelda Fidžeraldais ar Ernestu Hemingvėjumi, sutikti Pablą Pikaso ar charizmatiškąjį Salvadorą Dali. Tokių puikių ir beprotiškų atostogų Paryžiuje amerikietis Džilas tikrai nesitikėjo. 

vidurnaktis Paryžiuje filmo rekomendacija

Tačiau rašytojo susižavėjimas ir naktinės klajonės nekelia jokio žavesio nei jo būsimai žmonai Inesai, nei uošviams. Kur dingsta rašytojas naktimis? Arba jis visai išprotėjo, arba įsivėlė į prancūzišką meilės nuotykį... Tačiau niekas negali pažaboti alkanos rašytojo širdies pažinti romantišką senąjį Paryžių, kur naktimis netyla džiazas ir bohemiški pokalbiai, o vynas liejasi laisvai.


Monika

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

1 komentaras:

  1. Mmmm, nuostabus nuostabus filmas!!!
    http://biteboo.blogspot.dk/2015/03/10-to-does-for-solo-day.html

    AtsakytiPanaikinti