FILMO REKOMENDACIJA: SYRUP

šeštadienis, kovo 14, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

Reklama mus vilioja visur, kad ir kur bebūtume. Reklama žadina mumyse norą įsigyti tam tikrą prekę. Reklama priverčia mus įsimylėti tam tikrą įvaizdį. Šias marketingo tiesas filme „Sirupas“ (angl. Syrup) papasakos du herojai – puikiai karjeros moters įvaizdį įvaldžiusi kūrybos vadovė, pasivadinusi skaičiumi 6 ir į svaiginančią reklamos industriją prasiveržti norintis Scat‘as. 

Nuotrauka iš Syrup

Žinoma, ten, kur susitinka moters ir vyro gyvenimai, visuomet įsiplieskia aistra ir jausmai. Tačiau ar šiai karjeros moteriai jausmai yra šis tas daugiau nei vien tik marketingo priemonė pardavimams skatinti? 

Jeigu ieškote sau tinkančio moters įvaizdžio, šis filmas suteiks progą išvysti, kaip atrodo reklamos industrijoje įsisukusios karjeros moters gyvenimas. Jos šviesūs plaukai visada preciziškai sušukuoti, lūpos dažytos raudonais atspalviais, o greitai eiti tikslo link netrukdo aukštakulniai. Ji drąsi, gudri, griežta ir šiek tiek bauginanti. Jos įvaizdį, kaip sėkmės faktorių, norisi kopijuoti, tad jai tenka konkuruoti ne tik su vyrais, be ir su moterimis. 

Nuotrauka iš Syrup

Karjeros moters asmeninis gyvenimas ir praeitis - paslaptis, idealiai sukurtų istorijų rinkinys. Vyras jai tarsi žaisliukas ar įrankis, padedantis įgyvendinti savus profesinius tikslus. Tačiau Scat‘as sujaukia jos bejausmį ir šaltą profesinį gyvenimą. Mirgančių reklaminių stendų apsuptyje jai tenka priimti sprendimą, ar atskleisi Scat‘ui, kas slepiasi po jos įvaizdžiu, ar ne. O galbūt savo gyvenime išsaugoti vyrą užtenka tik tobulo įvaizdžio?


Monika

Nuotraukos: kadrai iš filmo

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: