MIESTE - KAVOS? SUMUŠTINIŲ? NUOTAIKOS?

antradienis, kovo 10, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

Šį kartą atrandame „Mood Makers Cafe“, įsikūrusią Vokiečių ir Dominikonų gatvių sankryžoje - ypatingai daug įkvėpimų stebint tiek vienos, tiek kitos gatvės judėjimą, veiksmą, žingsnius bei smulkius nesusipratimus. 

Būtent prie lango VAI VAI moterims labiausiai ir patinka įsikurti darbams – kartais galite pamojuoti mums, jei lekiate pro šalį. Gal kaip tik ten ir sėdėsime. 

VAI VAI kavinėse

„Mood Makers Cafe“ erdvės puikiai tiks darbui, pirmiausia dėl to, jog ten šviesu. Man šviesa tarsi praneša, kad darbo diena dar nesibaigė, kad vis dar yra laiko darbams pabaigti (o gal pradėti?). 

Ir  kuo anksčiau atsiduriu savo darbo mekoje, tuo darbingiau jaučiuosi. Matyt, būsiu tapusi „vyturiu”… Kavinėje greta šviesaus interjero su nauja diena sveikina ir ant palangių žaliuojantys krūmeliai, augalėliai, bei vitrinoje pūpsantys pyragėliai (gražūs). 

Mood makers

Svarbiausias kavinės išskirtinumas – be abejo, garsieji sumuštiniai. Net gerb. Užkalnis įvertino veik keturiom žąsim iš penkių. Ir tikrai, artėjant pietų metui, kavinės durys dėl jų nenustoja varstytis… 


Apie mūsų lankomas vietas daugiau sužinosite mūsų el. žurnale, kuris tuoj tuoj išvys dienos šviesą! Sekite naujienas!

Nuotraukos ir tekstas,
Jorigė

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: