UNIQUE BEAUTY - JOIE DE JODIE TINKLARAŠTININKĖS PATIRTIS

sekmadienis, kovo 22, 2015 VAI VAI magazine 1 Comments

Sveikos mano nuostabiosios moterys, su Jumis sveikinasi Akvilė! Džiaugiuosi galėdama Jums pristatyti naują savo blog‘o Skinny StalkerUnique Beauty (liet. Unikalus Grožis) skiltį! Unique Beauty – tai vieta, kur svečiai tinklaraštininkai pasidalins savo gyvenimo receptais ir patars, kaip mylėti save bei aplinkinius. Atsakymais dalinsiuosi savo tinklaraštyje ir tuo pačiu čia, nuostabiame el. žurnalo VAI VAI tinklaraštyje.

unique beauty
Unique Beauty misija – įkvėpti merginas ir jaunas moteris mylėti savo kūną. Žinau, kad internete apstu patarimų, kaip būti pozityviai, ką valgyti ir dar daug visko! Tačiau tiesą sakant, nežinau kaip Jūs, bet aš pasitikėjimą savo išvaizda įgavau ne iš įžymybių, kurių knibžda internete, o iš mane supančių paprastų žmonių. 
Dalinuosi interviu su nuostabia mergina iš Joie de Jodie! Praeityje ji kentėjo nuo anoreksijos ir štai pasidalino savo patirtimi su mumis. Nors jai tik 16, ji spinduliuoja pozityvumu ir įkvėpimu. 

Joie de Jodie - VAI VAI Blog
Koks tavo blog’o pavadinimas ir apie ką jis?
,,Joie de Jodie” – tai prancūzų kalboje naudojama frazė, reiškianti gyvenimo džiaugsmą. Šį pavadinimą pasirinkau todėl, kad kasdien stengiuosi džiaugtis paprastais dalykais. 


Kiek pasitikėjimo savimi tau kelia tavo kūnas?
Prieš atsakydama į šį klausimą, turėčiau paminėti, kad visą gyvenimą siekiau tobulo kūno įvaizdžio, todėl taip jau nutiko, kad prieš porą metų dėl patirto didelio streso ir užgauliojimų susirgau anoreksija. Manau, kad psichologinės paramos institucijos, šeimos ir draugų dėka esu praktiškai pilnai pasveikusi. Niekada iki šiol taip nepasitikėjau savo kūnu kaip dabar. 

Ar sveriesi?
Ne, jau turbūt 6 mėnesiai , kai nebuvau užlipusi ant svarstyklių. Tai turėjo didžiulę įtaką tam, kaip šiuo metu jaučiuosi!

Kokie tavo sveikos mitybos / dietos įpročiai?
Tiesą sakant, valgau viską, ko tik užsimanau. Jei neleidžiu sau ko nors suvalgyti, tai veda link visiško maisto atsisakymo, tad akivaizdu, kad turiu to vengti. Žinoma, kasdien vietoje cukraus turinčių gėrimų stengiuosi gerti daug vandens – šis įprotis labai pagerino mano odos būklę. 

Tavo patarimai, kaip gerai jaustis tuo, kuo esi?
Visi turime kompleksų, bet privalome atsiminti tai, kad nei mūsų svoris, nei kūno linijos neturi įtakos tam, kuo esame. Daugumai žmonių visiškai nerūpi, kaip Tu atrodai, na o jei rūpi, tuomet jie tiesiog nėra verti būti Tavo draugais. 

Geriausias receptas?
Savo vaikino gimtadieniui pagaminau šokolado-karamelės ombre pyragą. Skonis – nuostabus! Receptą rasite čia

Ar dažnai sportuoji ir kaip?
Kasdien į koledžą pirmyn ir atgal einu pėstute, o taip pat kartą per savaitę žaidžiu tenisą. 

Joie de Jodie - VAI VAI BlogKą manai apie dietas?
Visiškai netikiu jomis. Net jeigu turi viršvorio ir sveikatos dėlei reikia numesti keletą kilogramų, yra daug geresnių būdų tai padaryti! Žymiai naudingiau yra pakeisti keletą gyvenimo būdo įpročių, pavyzdžiui, pradėti sportuoti, o ne varžyti save griežtomis dietomis. 

Šia tema galėčiau kalbėti valandų valandas, kadangi daug patirties apie mitybą įgavau praeityje. Vienintelė išvada yra ta, kad jei pradėjai laikytis dietos ir neleidi sau valgyti tam tikrų produktų, pasiekusi norimą svorį, po to į valgiaraštį palaipsniui vėl įtrauksi anksčiau atsisakyto maisto ir vėl priaugsi svorio! 

Blogiausia dieta, kurią esi bandžiusi?
Nepavadinčiau jos dieta – veikiau psichikos sutrikimu, nes tai dariau ne tam, kad numesti svorio. Anoreksija buvo baisiausia, kas nutiko mano gyvenime, ji iš manęs atėmė daug džiaugsmo ir metų iš paauglystės laikotarpio. 

Joie de Jodie patarimas:
Jei nuolat kompleksuoji dėl savo kūno, jautiesi nesaugiai ir tai daro neigiamą įtaką tavo mitybai bei kasdienybei, nedelsdama pasipasakok kam nors apie tai. Vėliau pati sau padėkosi, nes imsi gyventi laimingiau ir pilnatviškiau! 
__

Ši mergina mane iš tiesų įkvėpė, tik pažvelkite į jos prieš ir po nuotraukas! Skonis – tai vienas iš mūsų receptorių, todėl neturėtume jo ignoruoti. Šiandien tai ypatingai opi tema! Kiek daug moterų, vyrų, merginų ir paauglių pamiršta, kaip smagu yra surengti picos vakarėlį su draugais? Juk kaip gera tingiai leisti penktadienio vakarą žiūrint filmą ir mėgautis šokolado dėžute! 

Jokiu būdu negalime ignoruoti savo jausmų ir troškimų, privalome save priimti tokius, kokiais esame. Ši mergina – tobulas pavyzdys. Nauji Unique Beauty įrašai bus čia skelbiami kas antrą sekmadienį, tad sekite juos! ;)

akvilė

Akvilė Gimžauskaitė
SkinnyStalker.com

Nuotraukos iš Joie de Jodie asmeninio archyvo.
Iš anglų kalbos vertė Gintarė Pasaulytė, redagavo Viktorija Kovriga.

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

1 komentaras:

  1. Kokia jauna mergina! Taip, sutinku, kad mūsų požiūrį į savo kūną pirmiausia formuoja aplink esantys paprasti žmonės ir jų požiūris, ne/pasitikėjimas savo kūnu!

    AtsakytiPanaikinti