FILMO REKOMENDACIJA: EAT. PRAY. LOVE

šeštadienis, balandžio 18, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

FILMO REKOMENDACIJA: EAT PRAY LOVE

Lengvam ir įkvepiančiam šeštadieniui – amerikiečių režisieriaus Ryan Murphy drama „Valgyk. Melskis. Mylėk“ (angl. „Eat. Pray. Love“), 2010. 

Julia Roberts įkūnija filmo heroję Liz Gilbert, kuri, rodos turėjo viską, ko tik galima norėti gyvenime: sėkmingą karjerą, namus ir vyrą. Tobulo gyvenimo iliuzija, tiesa? Vis dėlto Liz gyvenimas nebuvo toks gražus, kaip atrodė. Skyrybos su vyru privertė moterį susimąstyti, kas jai iš tiesų svarbu gyvenime. 

FILMO REKOMENDACIJA: EAT PRAY LOVE

Liz nusprendžia išeiti iš komforto zonos ir leidžiasi į savęs pažinimo kelionę, kuri ją nuves į nuostabiąją Italiją, žavingąją Indiją ir nepakartojamą Balį. Keliaudamos kartu su Liz grožėsitės nuostabiais tolimų šalių vaizdais, išgirsite rytų išminčių gyvenimo pamokas bei filosofiją, išvysite kitų kultūrų tradicijas, ragausite ir gaminsite egzotiškus patiekalus, patirsite neišdildomų įspūdžių ir, žinoma, įsimylėsite. 

FILMO REKOMENDACIJA: EAT PRAY LOVE

Savęs paieškos, dvasinės pamokos, kelionės, bendravimas ir įvairūs gyvenimiški atradimai – visi reikalingi ingredientai, kurių reikia, jog filmo pabaigoje galėtume ištarti „ir jie gyveno ilgai ir laimingai“.

Monika

Nuotraukos: kadrai iš filmo

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: