FILMO REKOMENDACIJA: GRAND BUDAPEST HOTEL

šeštadienis, balandžio 11, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments


Retas kuris filmas iš pačio pirmo žvilgsnio pasirodys estetiškas, skoningas ir įspūdingas. Retas kuris filmas sužavės taip, kad panorėsi jį peržiūrėti du ar tris kartus. Mes radome VAI VAI stilistikos kūrinį, kuris pasakoja gražią viešbučio istoriją.

Kalba eina apie režisieriaus Wes Anderson kūrinį - ,,The Grand Budapest Hotel" (liet. ,,Viešbutis ,,Didysis Budapeštas". Tai lyg pasaka apie didingos ir įstabios architektūros viešbutį, kuriame virė kelių asmenų gyvenimai, o tiksliau pagrindinių veikėjų istorijos. 

Filmas nukelia į tarpukario Europą, Budapešto miestą, kur galima sutikti viešbučio administratorių - Gustavą - viso viešbučio svarbiausią asmenį, kuris pasižymėjo itin subtiliu humoro jausmu, žinojo etiketo taisykles ir lengvai galėjo užkariauti kiekvienos damos širdį. Tačiau užvis svarbiausia buvo jam išlaikyti savo stilių, naudoti tik vienos firmos kvepalus ir būti nepriekaištingam. 


Savo administratoriaus laikais turėjo patarnaujantį berniuką, kuriam ir perdavė visas savo žinias. Dėl jų abiejų galėjo gyvuoti nuostabi viešbučio dvasia! Tai vienareikšmiškai nuostabiai juokingas filmas, žavingas savo keistais epizodais, bet nepakartojamas dėl savo mados, garso takelio ir aktorių.

Rekomenduotina pažiūrėti, jei norite praleisti vakarą jausmingai ir kitaip, besimėgaujant estetika ir personažais. Nerasite ten moteriškumo, bet pastelinės detalės garantuotos!


Viktorija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: