FILMO REKOMENDACIJA: MY WEEK WITH MARILYN MONROE

šeštadienis, balandžio 25, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

VAI VAI FILMO REKOMENDACIJA: MY WEEK WITH MARILYN MONROE

Marilyn Monroe pristatinėti nereikia. Tai ryškiausia ir žaviausia XX amžiaus Holivudo aktorė vis dar dievinama iki šiol, nors praėjo pusė amžiaus nuo jos mirties. Galėtume lengvai pacituoti nors vieną garsią aktorės ištartą frazę. O galbūt viena iš jų vadovaujamės savo gyvenime? 

Pasaulinė Marilyn šlovė įkvepia, o nepriekaištinga išvaizda ir žaismingos manieros priverčia žavėtis. Ji niekada neieško žodžio kišenėje ir nevengia flirtuoti, vesdama vyrus iš proto. Ji visuomet linksma, jos žydros akys nuolatos spindi, o veidą puošia žaisminga šypsena. Ar tai tikroji Marilyn, ar mes matome tik jos preciziškai sukurtą įvaizdį? Kas slepiasi po storu grimo sluoksniu ir išmoktomis scenarijaus eilutėmis? Filmas ,,My week with Marilyn Monroe" (liet. „Mano savaitė su Merilyn Monroe“) atsakys į visus šiuos klausimus.

VAI VAI FILMO REKOMENDACIJA: MY WEEK WITH MARILYN MONROE

1965 m. vasara. Merilyn kartu su naujuoju vyru scenaristu Arthuru Mileriu atvyksta į Angliją. Čia kino ikona filmuojasi naujame filme „The Prince and the Showgirl“ ir leidžia savo medaus mėnesį. Jos vyrui tenka grįžti atgal į Ameriką, tačiau palaikyti nuobodžiaujančiai aktorei draugiją jis patiki savo asistentui Colinui Clarkui. Ši pažintis nuo Holivudo šurmulio pavargusiai aktorei – tikras džiaugsmas. Visą savaitę kartu su Colinu ji leidžia laiką, linksminasi ir grožisi nuostabiomis Anglijos  vietomis. Taip, Marilyn apsuka galvą dar vienam vyrui.  Juk ji – pagarsėjusi širdžių ėdikė.

VAI VAI FILMO REKOMENDACIJA: MY WEEK WITH MARILYN MONROE

Būti geidžiamiausia pasaulio moterimi ir Holivudo žvaigžde – skamba nuostabiai. Raudonas kilimas, nesibaigiantys vakarėliai, nuolatinis dėmesys ir po kojomis krentantys vyrai. Kas gali būti geriau? Tačiau Holivudo spindesys nėra toks malonus ir šiltas. Holivudo šurmulys vargina, o išlaikyti kino karalienės titulą nėra taip lengva. Filme atskleidžiamos Marilyn Monroe asmeninio ir profesinio gyvenimo paslaptys. Kino ikonai teko kovoti su savo abejonėmis dėl talento ir iškilusiais sunkumais ne tik filmavimo aikštelėje, bet ir gyvenime.


Monika

Nuotraukos: kadrai iš filmo


Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: