FILMO REKOMENDACIJA: VIKI KRISTINA BARSELONA

šeštadienis, balandžio 04, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

FILMO REKOMENDACIJA VIKI KRISTINA BARSELONA

Saulėtoji Ispanija ir jos širdis Barselona ne vienai yra kone kiekvienuose vasaros atostogų planuose. Laukti atostogų bus lengviau su filmu „Viki Kristina Barselona“. Čia netruks nuostabių Ispanijos vaizdų bei karštos ir beprotiškos meilės.

Susipažinkite – Viki ir Kristina – dvi geriausios draugės, atostogas kartu leidžiančios Barselonoje. Jos dievina meną ir keliones, tačiau jų požiūris į asmeninį gyvenimą radikaliai skiriasi. Viki ruošiasi ištekėti ir vertina stabilumą. Kristina – visiška jos priešingybė. Ji vis dar ieško nuotykių ir nuolatos susižavi impulsyviais bei nenuspėjamais vyrais. Draugių atostogas sudrumsčia Chuanas Antonijus. Vidutinio amžiaus menininkas tarsi įkūnija visų moterų svajones: išvaizdus, intelektualus, be galo žavus, o kartais ir tiesmukas vyras. Kvepia meilės trikampiu, tiesa? Tačiau tai nebus įprasta istorija, kurioje dviejų draugių draugystę sujaukia vienas vyras.

FILMO REKOMENDACIJA: VIKI KRISTINA BARSELONA

Čia svarbų vaidmenį užima ir Marija Elena. Temperamentinga, beprotišką meilę Chuanui Antonijui jaučianti moteris. Net ir pačioms dramatiškiausioms, meilės kančių kamuojamoms moterims yra ko pasimokyti iš fatališkosios Marijos Elenos. Tiesą sakant, nerekomenduojame šio personažo elgesio perkelti į savo asmeninį gyvenimą. Tačiau jei mylimasis ims priekaištauti dėl pernelyg emocionalaus jūsų elgesio, pakvieskite jį prisėsti ant sofos ir kartu pasižiūrėkite filmą – parodysite jam, kad gali būti ir blogiau. :)


Monika

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: