PIRMAS EL. ŽURNALO VAI VAI NUMERIS

ketvirtadienis, balandžio 02, 2015 VAI VAI magazine 3 Comments

PIRMAS EL. ŽURNALO VAI VAI NUMERIS

Labas! Mūsų Monika kartą manęs paklausė ar nebūna taip, kad kai noriu parašyti ilgą tekstą, galvoje sukasi tiek daug minčių ir noro daug ką išsakyti, kad net sunku susitelkti ties vienu tekstu ir tiesiog nesirašo. Sakiau, kad būna, ypač dabar, kai pagaliau jau išleidome savo elektroninį žurnalą.

Žurnale 184 puslapiai. Kažkur mačiau komentarą, kad tai vos ne Biblija! Žinoma, mes vadovaujamės savo misija - kad šis žurnalas būtų kiekvienos šiuolaikinės moters gyvenimo vedlys, sakykime savotiška Biblija! Kalbant apie skaičius - elektroninis žurnalas neturi ribų, todėl jis neturi ir taisyklių. Galima vadovautis tik savo skoniu, žiniomis ir estetika bei neriboti savęs, įdėti į šį leidinį viską, ką planavome ir dar daugiau.

Mūsų tikslas buvo rašyti apie tai, kas įdomu mums pačioms, kas įkvepia ir dėl ko mūsų širdys plaka greičiau. Dieviname Lietuvos kūrėjus, todėl stengiamės, kad žurnale atsirastų kuo daugiau vietos šiems žmonėms. Dieviname skaniai pavalgyti, todėl ir parodėme Jums vietas, į kurias bus gera užsukti! O ką jau kalbėti apie mūsų receptus kokteilių vakarėliui, kuriuos paruošė mūsų Ieva iš Skanios Mintys... O kaip mūsų Rūtos maisto perliukai ir keliautojo po Paryžių meniu? Pasaka! Tiek naudingos informacijos paprastuose dalykuose!

PIRMAS EL. ŽURNALO VAI VAI NUMERIS

Kalbant apie paprastumą - tai bene svarbiausias kriterijus, kuris apibūdina mūsų darbą. Mes norime, kad mus skaitytų visi, nepaisant jų pajamų dydžio ar požiūrio. Žinoma, žurnalas orientuotas į moteris, tačiau straipsniai aktualūs abiems lytims. Norėjome parodyti, kaip galima džiaugtis gyvenimu, kokie daiktai pradžiugintų mūsų namus ir kokie paprasti triukai gali paversti Jūsų gyvenimą viena didele švente!

Dar vienas mūsų variklis - nuoširdumas. Kadangi visos mūsų redakcijos moterys labai nuoširdžios ir žavingos, šia nuoširdžia aura persmelktas ir visas mūsų žurnalas. Skaitytojai tai jaučia, jie mato subtilų skonį ir sako, kad žurnalas jaukus. Vadinasi, mums pavyko.

Džiaugiuosi, kad sutikau tokias smagias moteris, kurios papildo visą žurnalą, kurių talentas yra beribis! Smagu, kad mes kupinos puikių idėjų ir galime jas įgyvendinti kartu! Labai džiaugiuosi atliktu darbu, ačiū visai komandai ir tiems, kas mus skaito. 

PIRMAS EL. ŽURNALO VAI VAI NUMERIS

Žurnalą galite rasti ČIA. Jeigu turite kokių minčių, pasiūlymų, idėjų ar atsiliepimų, siųskite mums laišką: vaivaimagazine@gmail.com

P.S. Kituose įrašuose papasakosiu apie kiekvieną mūsų redakcijos moterį ir jos vaidmenį!

Viktorija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

3 komentarai:

 1. Prisipazinsiu, is pradziu ir as pagalvojau, kad gal siek tiek per daug puslapiu, bet pradejus skaityti norejau vis daugiau ir daugiau :)

  Man sis zurnalas issiskyre, todel, kad buvo daaaug nuotrauku, ne kaip zurnale is parduotuves reklama, tekstukas, reklama. As laaaabai suzaveta, saunuoles moterys ;*

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dar labai noreciau pamatyti daugiau stiliaus ir kazko susijusio su makiazu. Gudrybes, patarimai ir panasiai ;)) Aisku cia mano tik nuomone :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Koks fainas zurnalas! Super! Sveikinu su 1-uoju numeriu! Lauksiu kitu ;)

  AtsakytiPanaikinti