ĮKVĖPIMAS DOVANOMS MAMAI

penktadienis, gegužės 01, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

Labai subjektyviai, gerai pažinodama savo mamą pasvarsčiau, kas yra tie stebuklingi ir universalūs daiktai tinkantys padovanoti mamai gegužės pirmąjį sekmadienį. Žinau, kad mano mama džiaugtųsi kiekvienu iš šių, tad jeigu šiais metais ties rankdarbiais jau pasiduota arba visiškai nebeliko laiko - siūlau septynis variantus įkvėpimui.


1. Mano mama turi daug daiktų ir, kaip ir man, vietos jiems susidėti visada trūksta. Toks lininis ir dailus lietuvaičių MUNI krepšys netik sutalpins mamos siūlų kamuolius, bet ir tikrai atras vietą jaukiame interjere.
2. Mes su mama turim po knygą, į kurią susirašom viena kitos nusisekusius receptus ir kaimynių virtinukų paslaptis. Tokia Arminho knyga, pritaikyta rašyti receptams, negulėtų lentynoje be paskirties.
3. Mamos mėgsta gėles, o maniškė dalį jų vis dar merkia į nebelabai dailias, per vestuves dovanotas vazas, apie kurių netyčinį sudužimą slapta svajoja. Tokią modernią, čekišką, kaktusinę vazelę galima rasti pas OlisCupboard.
4. Reiktų rasti laiko užrašyti bent kelis žodžius mamai atviruke. Kad ir lakoniškai - ,,Mama, tu esi BOMBA!". Iš TurtlesSoup.
5. Mezgančios žino koks geras daiktas yra siūlų dubenėlis. Mama, kad siūlai niekada nebesusipainiotų! Barruntando
6. Jei dovanosi mamai lepinimosi vonioje reikmenų, atkreipk dėmesį į tokių procedūrų aksesuarus. Tokie smagūs plaukikai - muilo dėkliukai iš Anthropologie, mano mamą priverstų nusišypsoti dar labiau, nei prašmatniausių muilų rinkinys.
7. Savo mamos stilių žinai kaip nuluptą - ji yra tas žmogus, kuriai gali drąsiai dovanoti aprangos detalę. Per daug gerai ją žinai :) Mano mamai labai patiktų tokia natūraliai dažyta, rausva ir pavasariška, bambuko pluošto Rebecca Desnos skraistė.

Daugiau dovanų idėjų nuo Ugnės rasite čia.

Ugnė

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: