BEATA TIŠKEVIČ-HASANOVA: „NAUJĄ LŪPDAŽĮ GALĖSIU IŠBANDYTI ĮSIJUNGUSI IŠMANŲJĮ“

trečiadienis, birželio 10, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

Beata Tiškevič-Hasanova testuoja programėlę makiažui „MakeUp Genius“.

„Sakoma, kad kiekviena moteris visuomet turi atrodyti taip, lyg pasiruošusi sutikti svajonių vyrą. Bet tai labai vargina ir reikalauja daugybės laiko. Kiek valandų sugaištu vien besirinkdama man patinkančios spalvos lūpdažį. Dabar tereikės tiesiog įsijungti telefoną. 

Gaila, kad šiandien namuose nebuvo vyro. Norėjau tai išbandyti ir ant jo“, – juokavo Beata Tiškevič - Hasanova, pristatydama pirmąją pasaulyje „L'Oréal Paris“ sukurtą virtualios realybės programėlę makiažui „MakeUp Genius“. 

Birželio 9 dieną pramogų ir grožio atstovės pirmosios Lietuvoje galėjo parsisiųsti ir išbandyti naująjį ir visiškai nemokamą „L’Oréal Paris“ kūrinį, kuris neabejotinai palengvins kiekvienos moters kasdienę rutiną.

Beata Tiškevič-Hasanova testuoja programėlę makiažui „MakeUp Genius“.

„Jei turėčiau dukrą, tai ši programėlė būtų pirmasis dalykas, kurį jai parodyčiau grįžus namo. Tai kažkas nuostabaus. Dabar visos moterys galės iškart išbandyti, kas joms tinka, o kas tikrai ne. Ir visa tai tik išmaniojo telefono pagalba“, – sakė viena geriausių makiažo meistrių Lietuvoje Vaida Venckutė.

Preciziška technologija fiksuoja veido kontūrus ir esminius taškus, todėl be vargo tiksliai uždeda makiažą ant bet kokios struktūros ar odos tono veido. Be to, ji veikia esant pačioms įvairiausioms apšvietimo sąlygoms.

„Daugiau nei 10 metų tobulintos technologijos idėja kilo derinant garsiausių Holivudo filmų kompiuterinės grafikos sprendimus ir 3D vizualizacijų kūrėjų patirtį. „L'Oréal Paris“ sukurta programėlė „MakeUp Genius“ pakeis iki šiol grožio rinkoje nusistovėjusias taisykles“, – teigė Nuno Ferreira, „L’Oréal Baltic“ vartojimo produktų skyriaus vadovas.

Nuno Ferreira, „L’Oréal Baltic“ vartojimo produktų skyriaus vadovas.

Dažniausiai makiažo priemones tenka išbandyti ant rankų odos. Tik taip galima išsiaiškinti, koks bus kreminės pudros ar lūpdažio atspalvis. Tačiau programėlė viską maksimaliai palengvina. Programėlė veikia tarsi veidrodis – makiažas iškart virtualiai uždedamas ant veido, matant tikslias produktų spalvas. O sukiojant galvą ar darant mimikas naujas „įvaizdis“ išlieka vietoje – tarsi jis iš tikrųjų būtų ant veido. 

Daugelis vakarėlio viešnių iškart pasinaudojo papildoma programėlės funkcija ir asmenukes su nauju įvaizdžiu kėlė tiesiai į savo socialinių tinklų paskyras. Moterys juokavo, kad taip tik dar patogiau, nes bus galima išmėginti keletą makiažo variantų, pasidalinti nuotraukomis su draugėms ir gauti jų patarimą. 

Makeup Genius programėlė - testuoja renginio dalyvės.


Nuotraukos renginio organizatorių.
www.loreal.com

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: