FILMO REKOMENDACIJA: DELICACY

šeštadienis, birželio 20, 2015 VAI VAI magazine 1 Comments

FILMO REKOMENDACIJA: DELICACY

Visada kartojau ir kartosiu - laimė ir džiaugsmas slypi visai mažuose dalykuose, pavyzdžiui: pasitenkinimas popietės kava, glostant vasaros vėjui; malonumas nuo vaikystėje ragautų skonių, kai juos atrandi jau būdamas suaugęs... Mums reikia turėti savo sąrašą dalykų, kurie kartais sužadina apetitą gyventi.

Šiam šeštadieniui parinkau iš pradžių sukrečiantį, o vėliau sužavinantį filmą - ,,Subtilumas" (angl. Delicacy). Ir nebūčiau aš, jei neprasitarčiau apie slaptą meilę filmo aktorei (nors, manau visos ir visi ją dievina) - Audrey Tautou. 


Moterys, ar Jums teko bendrauti su vyrais, kurie nesužadina jokių gilesnių jausmų? Ar teko Jums būti su tuo, kuris kiek kitoks nei visi Jūsų draugių vyrai? Ar teko nusileisti tam, kuris gal ir ne gražuolis, bet nuoširdus ir kilnus? Jeigu Jums neteko, tai pagrindinei filmo veikėjai - taip. 

FILMO REKOMENDACIJA: DELICACY

Po didelės nelaimės šeimoje, Nathalie (Audrey Tautou) bando įsivažiuoti į normalų gyvenimą. Po kažkurio laiko padaro vieną esminę klaidą, dėl kurios ją įsimyli keistokas bendradarbis - Markus (François Damiens). Ką gi, dabar šis bendradarbis galvoja, kad ji irgi jaučia jam simpatiją, tad po truputį bando ją dar labiau sužavėti. O čia ir yra smagioji dalis - Markus labai kuklus ir gyvena su tėvais, jam sunku bendrauti su moterimis, bet ir tuo pat metu sunku atsispirti Nathalie žavesiui.

FILMO REKOMENDACIJA: DELICACY


Filmo režisierius nori parodyti, kad svarbu rasti gyvenime potyrių, kurie mus atgaivintų, suteiktų gerų jausmų ir emocijų. O ir jeigu žmogus kiek kitokios išvaizdos, bet nepriekaištingo charakterio ir elgesio - jis vertas dėmesio. Tad susimąstykite ar džiaugiatės kasdieniais dalykais ar Jūsų dienos ritme yra malonių nutikimų ir gražių pokalbių... O gal jau pats laikas įsimylėti? 

P.S. Šį filmą žiūrėjau 2 kartus, po šios rekomendacijos žiūrėsiu ir trečią kartą, nes... peržiūrėjus trailerį, susigraudinau... Jame labai daug švelnių ir gražių emocijų. Taip norisi ateiti pas savo meilę ir tiesiog apkabinti... :)Viktorija

Nuotraukos - kadrai iš filmo.


Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

1 komentaras:

  1. Filmas tikrai idomus ir kiek "kitos" - subtiliai jautrus, subtiliai liudas, subtiliai dziaugsmingas..:)

    AtsakytiPanaikinti