FILMO REKOMENDACIJA: JULIE & JULIA

šeštadienis, birželio 13, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments


Kaip suvilioti mane apsilankyti virtuvėje  ir pagaminti kokį nors nekasdienį patiekalą? Ogi prieš tai įbrukti man į rankas žurnalą apie virtuvę, pasidalinti geru tinklaraščiu apie maisto gaminimą arba pasikviesti pažiūrėti skanų filmą! Šio šeštadienio filmą skanausite iš lėto, bet tikiu, kad liksite sužavėtos. Jį rekomenduojame maisto tinklaraštininkėms ir toms, kurios svajoja apie prancūzų virtuvę.


Viskas prasideda nuo maisto ikonos – Julia Child – charizmatiškos, atkaklios moters, kuri 1950-siais siekė suprasti maisto gaminimo meną. Būtent ji padarė perversmą amžiuje, kur geriausiu virtuvės šefu galėjo būti tik vyras. Tai ji parašė legendinę receptų knygą, kuri jaunai Julie yra lyg biblija.

Čia persipina dvi skirtingos epochos - 50-tieji ir 2000-tieji metai. Pastaraisiais metais gyvena jaunoji Julie, kuri taip pat siekia būti gera kulinare. Tiksliau tariant, ji atlieka eksperimentą - paima Julia Child receptų knygą ir nutaria ja remdamasi rašyti tinklaraštį. 


Gaminti ir rašyti - tai ideali dviejų veiklų kompozicija. Juk kas apie tokį gyvenimą nesvajoja? Tačiau kaip ir visuomet, filmo režisieriai nutaria apnuoginti visas gaminimo kančias ir parodo mums vidinę Julie kovą tarp savo sugebėjimų ir, geriausios savo laikų virtuvės šefės – Julia Child, receptų.


Viktorija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: