H&M STUDIO RUDUO-ŽIEMA 2015 - ŽĖRINTIS SPORTIŠKUMAS

trečiadienis, birželio 17, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

H&M STUDIO RUDUO-ŽIEMA 2015

Sako: ,,roges ruošk vasarą”, o mes sakome - apie rudens žiemos mados tendencijas galvok jau dabar. Mums pritaria ir H&M, šiltą vasaros vakarą pakvietęs į rudeniškomis spalvomis ir nuotaika dvelkiančios, H&M Studio rudens-žiemos 2015 kolekcijos pristatymą.

H&M Studio rudens-žiemos 2015 kolekcija pristatyta Paryžiaus mados savaitėje pasaulio parduotuves pasieks rugsėjo 10 dieną. Lietuvoje kolekcijos rūbais prekiaus H&M parduotuvės Vilniaus Akropolyje ir GO9. 

Kas svarbu renkantis rūbus ateinančiam rudens-žiemos sezonui? Į ką atkreipti dėmesį siūlo H&M dizaineriai? Kokios medžiagos vyraus ir ką pasirinkusi tikrai pataikysi į dešimtuką? Visus atsakymus radome H&M Studio kolekcijos pristatyme, o dabar pasakojame Tau.

Kodiniai žodžiai, apibūdinantys rudens-žiemos kolekciją - sportinė energija, utilitarinis futurizmas ir žvaigždžių spindesys. Kolekcijoje gausu užtrauktukais užsegamų rūbų, kurie atrodo moderniai ir yra labai patogūs. Užtrauktukas tampa ne tik praktiška bet ir dekoratyvia rūbo detale.

H&M STUDIO RUDUO-ŽIEMA 2015

Vienas pagrindinių artėjančio sezono atributų - megztinis aukštu kaklu. Jį siūloma derinti tiek su platėjančiomis, tiek tiesiomis kelnėmis. Rūbas aukštu kaklu tinkamas dėvėti tiek dieną, tiek puoštis vakare. 

Kolekcijos medžiagos - natūralios: vilna, liureksas, oda, šilkas. Neapsieitai ir be aukštos kokybės nailono, dirbtinio kailio, liurekso.

H&M STUDIO RUDUO-ŽIEMA 2015

Kolekcijos spalvos - idealiai tinkančios rudeniui: vyno, degintų plytų, oranžinė, tamsiai žalia, rusva, pilka, juoda, auksinė, bronzinė ir sidabrinė.

H&M dizaineriai siūlo rinktis daugiasluoksnius rūbų derinius. Išskirtinai atrodysi derindama kelnes ir ilgas sukneles ar šilkines palaidines su megztiniais aukštu kaklu.

H&M STUDIO RUDUO-ŽIEMA 2015

H&M STUDIO RUDUO-ŽIEMA 2015

H&M STUDIO RUDUO-ŽIEMA 2015

Įsirašyk į kalendorių rugsėjo 10 dieną ir pasitik rudenį madinga!


Sigita

Nuotraukos - Vincas Alesius.

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: