RUGSĖJĮ PASITIK ORGANIZUOTAI!

pirmadienis, rugpjūčio 31, 2015 datflamie 0 Comments

Nors jau prieš keletą metų baigiau mokyklą, rudenį nejučia patraukia ,,ant" languotų sijonų, prabėgom peržvelgiu mokyklinių prekių muges ir duodu sau organizuotumo įžadus.

Po vasaros ir atostogų disonanso atrodo norisi sugrįžti į kažkokį produktyvumo ciklą iš šiek tiek kontroliuoti vieną kitą vejančias mintis, bei darbus. 

Dienotvarkė ar planuoklis, kaip kažkas sakė, nėra tavo vadovas, o greičiau tarnas. Neprivalai aklai jam paklusti, turėtum tik naudotis jo paslaugomis. Surašyti svarbiausi dienos darbai turėtų tau padėti nenukrypti nuo dienos ritmo, bet visada turi palikti vietos ir laiko netikėtiems reikalams, Instagram'o pertraukoms, skaniems pietums ir skambučiui draugei. 

Savaitinis planuoklis man leidžia vizualiai matyti savo darbingiausias ir laisviausias dienas, taip galiu lengviau planuoti susitikimus ar lyginimo popietes namuose. Taip pat, galimybė dažnai keisti savo savaitinio planuoklio išvaizdą neįneša į užrašus monotonijos, todėl noras planuoti niekad nedingsta.
(Savaitinį planuoklį rasi įrašo pabaigoje!)

Man norą darbuotis taip pat kelia žavios kanceliarinės priemonės ir darbo stalo dekoracijos. Čia sąrašas tokių, kurias nieko nelaukus įsigyčiau savo gražesnei kasdienybei.


  1 | Rašiklių ,,puodelis". #busy  2 | Pakabinamas, nertas smulkmenėlių maišelis. Tokį lengvai gali nusinerti ir pati. 3 | Pieštukai sąrašų mylėtojai. 4 | Marmurinis smulkmenėlių dėklas. Į tokį telpa ir rašikliai, ir užrašų lapeliai, ir bet kokios kitos paslaptys.  5 | Bananinis kilimėlis pelei. Kada nors juk reikia iškeisti aprašinėtą reklaminę skrajutę į tikrą kilimėlį pelei?  6 | Auksinis vazonas - dinozauras.  Savo darbo erdvei tiesiog būtina įnešti gyvybės.  7 | Smulkmenėlių piniginė. Visi netikėtai ant tavo darbo stalo atsiradę centai, akmenukai ar kaštonai gali dailiai nugulti mažame krepšelyje. ,,Think twice"- ar reikia tau to šiukšlynėlio? 8 | Įkvepiantis plakatas. Pailsink akis, jas pakeldama nuo kompiuterio ekrano į paveikslus ar plakatus.  9 | Tave giriantys pieštukai. Pieštukus vistiek dažnai nusineša naminukai, todėl turėti jų tuziną - verta. O šie dar ir primena tau, jog esi nuostabi, protinga ir gera! 10 | Ananasiškos sąvaržėlės.  Tokias taip pat lengvai gali pasidaryti pati, bet šūsnis popierių ant stalo jos suorganizuoja gerai!  Klasika! 11| Ir be abejonės, planuoklis. Šis man žavus tuo, jog yra asmeninis, o taip pat, galima rinktis iš daugybės raštų. 


Tvarkingas kompiuterio darbalaukis neleidžia pasimesti ir susikurti krūvą aplankų pavadinimais ,,nauji dalykai", ,,stuff", ,,jskkd", ,,naujas" ir panašiai. Palaikyti tokią tvarką ir nebekurti savitos labirintinės sistemos man yra labai sunku, bet aš stengiuosi. :) 

Dovanoju tau rugsėjo mėnesio darbalaukį - jį atsisiųsk pilnu dydžiu paspaudusi ant paveikslėlio. + išbandyk mano savaitinį planuoklį. Paspausk ant paveikslėlio, išsisaugok jį visu dydžiu ir atsispausdink. Pabandyk pasitikti rudenį organizuotai :)Ugnė Ugenskaitė iš datflamie

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: