VAI VAI MAGAZINE ANTRAS NUMERIS

antradienis, rugpjūčio 04, 2015 VAI VAI magazine 0 Comments

VAI VAI MAGAZINE ANTRAS NUMERIS

Labas! Sveikinuosi su Tavimi priešais turėdama naują mūsų VAI VAI numerį. Vasariškas, pilnas gražių vaizdų, nepakartojamų minčių ir idėjų! Šis numeris pasakoja istorijas apie tandemus, komandas ir poras, kurios kartu kuria nuostabius dalykus. 

Kartais net nesusimąstome kiek žmonių dirba prie kai kurių prekinių ženklų, veiklų ar projektų... Atrodo natūralu, kad už visų darbų slepiasi keletas žmonių, kurie įgyvendina apibrėžtus uždavinius... Tačiau jei pakalbintume įvairias komandas ir kiekvieną jų komandos narį atskirai - kiek įdomių dalykų sužinotume, kiek nuostabos būtų mūsų akyse! Komanda - tai didelis, genialių žmonių, branduolys, kuriame kiekviena asmenybė - unikali, graži ir nepakartojama. Tokių asmenybių ir ieškojome savo naujam VAI VAI numeriui, apie jas ir pasakojame žurnalo puslapiuose.

Suorganizavome du redakcijos vakarėlius - vieną kiek santūresnį - pikniką, o kitą - vakaronę Sigitos valduose. Visas atrakcijas, dekorą, pasiūlymus kur švęsti vasarą aprašėme CELEBRATE LIFE! skiltyje, kur, taip pat, pasidalinome Ievos receptais, kurie - dieviški.

Be viso to, įgyvendinome VAI VAI moters vasaros fotosesiją, pasikalbėjome su suknelių kūrėjomis Son de Flor, dviračių taisykla Ponas Dviratis, fotografėmis FFakers, papuošalų kūrėja Laukės Fabrikėlis, baldų gamintojais Toga Design, kavinuke Vingio Istorijos, gražia iniciatyva Všį Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos, renginių organizatoriais Dievinu Dirbtuvės, Vita iš maisto tinklaraščio Voras Tinkle, parodėme Tau kaip dekoruoti balkonus, parodėme ir Ugnės Bardačioką - būtiniausių vasaros daiktų sąrašą, mano Wishlist'ą skirtą moteriai, vyrui ir jiems kartu, supažindinome Tave su Madridu ir keliautojo meniu, pateikėme Tau nenuodėmingų, bet labai skanių patiekalų receptus ir parodėme, jog kartu būti - smagu.

Visą tai skaityk, pažink ir pamatyk mūsų antrame vasaros VAI VAI žurnale. Kviečiame ir laukiame Tavo įspūdžių!

Viktorija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: