GURMANIŠKOS KALĖDINĖS L'OCCITANE LINIJOS PRISTATYMAS

penktadienis, spalio 23, 2015 datflamie 0 CommentsTrečiadienio vakarą L'Occitane en Provance pasikvietė VAI VAI magazine merginas ir dar būrį moterų paragauti naujų kalėdinės linijos kvapų. Taip, paragauti.

3 naujus kvapus sukūrė žymus prancūzų konditeris, šefas Pierre Herme, kurio išlavinto skonio ir precižiskumo dėka, kalėdinė limited edition linija yra tokia išskirtinė.

Kvapai, kuriuos L'Occitane siūlo Kalėdomis, yra netipiški kalėdiniai kvapai. Nors juose rasite ir lengvų cinamono, bei mandarinų natų, šie gaivūs ir lengvi gėlių ir vaisių aromatai yra tinkami dėvėti visus metus.

Pristatymas vyko jaukioje StrangeLove restorano palėpėje, kurioje renginio viešnios buvo nustebintos ne tik kvapais, bet ir skoniais. Restorano šefai, broliai Organoleptikai, paruošė tris desertus iš sudedamųjų L'Occitane kvapų dalių ir tris derančius gėrimus. Kvapo, skonio ir vaizdo sintezė idealiai papildanti kvapų linijos intensyvumą -naują L'Occitane kolekciją galėjome pajausti visais receptoriais.
Pirmojo pristatyto gėlinio ir labai moteriško kvapo ,,Jasmin Immortelle Neroli" kūno losjonas, dušo želė, muilas, lūpų balzamas, blizgi kūno pudra, rankų kremas ir tualetinis vanduo dvelkė lengvais jasminais, apelsinų žiedais ir citrusiniais vaisiais, rausvąja paprika, šlamučiu, gintaru ir muskusu.

Prie pirmojo kvapo šefai priderino rausvųjų pipirų biskvito pyragą su cinamono kremu, džiovintais vaisiais ir apelsinų putėsiais. Pyragą šlakstėme Porto vynu.Antrojo pristatyto gaivaus unisex kvapo ,,Pampelmousse Rhubarbe" kūno losjonas, dušo želė, muilas, rankų kremas, lūpų balzamas ir tualetinis vanduo susideda iš greipfrutų, rabarbarų, citrinų, gvazdikėlių, levandų, Korsikos kiparisų ir kedrų, bei muskato natų.

Antrojo kvapo įkvėpti, šefai pasiūlė filo tešlos, šalavijų putėsių, rabarbarų ledų ir greipfruto žievelių desertą, prie kurio priderino gin&tonic kokteilį su kardamono riešutais ir rozmarino šakele.Trečiasis kvapas ,,Miel Mandarine", kurio liniją sudaro tik rankų kremas ir lūpų balzamas, pats žiemiškiausias ir šilčiausias, sodraus medaus, mandarinų ir šlamučių aromato. Prie klasikinio kvapo buvo patiektas ir klasikinis desertas - vanilinė creme brulle su jazminais, citrusais ir imbieriniu sausainiu, bei Becherovka Limoncello kokteilis su medumi.
L'Occitane en Provance taip pat pristatė laukiamiausią sezono naujieną Lietuvoje - Advento kalendorių, kurio langeliuose ne šokoladas, o kelioninio dydžio L'Occitane kosmetikos produktai. Nuostabi atverčiama dėželė puošta Kanako Kuno iliustracijomis tikrai įtraukta į visų renginyje apsilankiusių moterų norų sąrašus!


Dėkojame L'Occitane už šiltą, kvapais nuspalvintą vakarą, Organoleptikams už nepakartojamą trijų desertų (!) vakarienę, na o kalėdinės L'Occitane linijos ieškoti salonuose galima jau kitą savaitę. Kvapnaus laukimo!

Tekstas Ugnės Ugenskaitės 

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: