SUKNELĖS, KURIOS TURI SAVO ISTORIJĄ

ketvirtadienis, gegužės 12, 2016 VAI VAI magazine 0 Comments


Atšilus orams, moterys tarsi pabunda iš žiemos miego ir pradeda puošti save. Miestus užplūsta gražios ir laimingos merginos, kurios mieliau renkasi dėvėti sukneles nei kelnes. Kur benukryptų akys – kaip mat horizonte pasirodo moteris ir jos suknelė. Regis, šis rūbas vis dar asocijuojasi su lengvumu, vasara ir moteriškumu, tad drabužių dizaineriai suskuba pristatyti naujausias suknelių kolekcijas. O jeigu kuri nors suknelė turi savo praeitį ir asmeninę istoriją - tai gali pavergti moters širdį ir ji norės romantiškos istorijos taip pat ir savo spintoje.

Apie sukneles ir jų istorijas galėjome sužinoti iš „Kregždutės” prekinio ženklo pristatytos vasaros kolekcijos, pavadinimu: „2016 m. Vasaros akordai”, kur suknelės siuvamos iš kokybiško lininio audinio. Naujos kolekcijos pristatymo proga, buvo surengta fotosesija, kurioje dalyvavo ir nemažas būrys Lietuvos kūrėjų. 

Šią vasarą galėsime pamatyti naujų „Kregždutės“ suknelių modelių, be to, prekinis ženklas ragina nepamiršti praeitų metų perkamiausiųjų, pavyzdžiui – braškinės – raudonos spalvos „Linė“ suknelės.

„Kregždutės“ prekinio ženklo įkūrėja, Sandra Martin, atskleidė suknelės vardo „Linė” atsiradimą: „Niekam nepasakojome, neišdavėme, bet atėjo laikas atskleisti paslaptį... Kiekvienas „Kregždutės" kūrinys turi tik man vienai žinomą istoriją. Kiekviena suknelė turi savo vardą, neatsitiktinai jai jis duodamas būtent toks… Visos jos turi savo praeitį, paslaptį… Kaip atsirado braškinė „Linė”? Ar matėte lietuvišką filmą „Emigrantai”?… Trumpai apie jį papasakosiu: Tai Monikos ir Lino draugystės bei meilės istorija… Monika emigruoja su tėvais į kitą šalį, pora išsiskiria. Monikai Linas amžinai išlieka širdyje… Ji daug pasiekia užsienyje, tampa dizainere, pristato savo kolekcijas Paryžiuje, stengiasi gyventi toliau. Mergina sutinka kitą žmogų, susituokia, susilaukia sūnaus ir duoda jam vardą - Linas… Štai taip savo kūrinyje – pirmoje braškinėje suknelėje įkūnijau gražią meilės istoriją, kadangi raudona - meilės spalva. Tad šią vasarą „Linė“ suknelę pristatome kartu su pagrindine filmo veikėja Monika (Monikos vaidmenį atliko: Dovilė Butėnaitė) iš filmo „Emigrantai“.
Nuotraukos: Fotogracija

Turėtų Patikti ir Šie Tekstai

0 komentarų: