APIE VAI VAI

penktadienis, sausio 08, 2016 VAI VAI magazine 0 Comments

APIE VAI VAI
Šio projekto istorija prasideda nuo lapkričio 5 dienos. Nuo dviejų moterų, kurioms estetika, jaukumas ir įkvėpimai - vieni svarbiausių gyvenimo sudedamųjų dalių. Idėja gimė 2014 metų pavasarį, tačiau VAI VAI projekto įgyvendinimo procesas prasidėjo tik lapkritį. Kovo 31 dieną išleistas pirmasis VAI VAI numeris: čia.

VAI VAI Magazine - elektroninis žurnalas apie rafinuotą, žavingą, subtilų, estetišką ir skoningą gyvenimo būdą. VAI VAI žurnalas - kiekvienos veiklios moters gyvenimo vedlys.

Vadovaujamės šūkiu - Celebrate Life! - Švęsk Gyvenimą!

Sakydamos: „švęsk gyvenimą“, kalbame ne apie puotą ar gimtadienį; gyvenimą švęsti raginame dėl žmonių, tų, kurie įneša į mūsų kasdienybę lemtingų ir ypatingų pokyčių. Nepraleiskite Jūsų pažįstamų žmonių švenčių, išnaudokite jas akiračio plėtimui, naujų pažinčių mezgimui ir gražiausių akimirkų pajautimui. Visada nusiteikite, kad einate į ypatingą gyvenimo šventę!
Šiame žurnalo tinklaraštyje rasite minčių, pasakų kurias surašys žurnalo redaktorės apie redakcijos gyvenimo užkulisius. Taip pat, publikuosime čia žurnalo straipsnius, naujienas ir kt.

Mes visada atviros temų pasiūlymams žurnalo rengimui. Su mielu noru priimsime idėjas ir norą bendradarbiauti. Rašykite mums adresu: vaivaimagazine@gmail.com nurodę temoje: ,,Straipsniai".